Halk Bankası Akhisar Şubesi

Elektrik Mühendisliği Proje Hizmetleri 

Elektrik projesinin, uygulamacıya yön veren en önemli unsur olduğunun bilincinde olan, sadece masa başında değil, sahada da mesai harcayan proje birimimizin, uygulama ekiplerimizle koordineli olarak hazırladığı projelerimiz sayesinde, sizlerin ihtiyacına en uygun projeler deneyimli kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Elektrik Taahhüt ve Müteahhitlik Hizmetleri 

Gerek kendi bünyemizde çizilen gerekse diğer meslektaşlarımızın çizmiş olduğu projeleri, irdeleyerek istenilen ve olması gereken karşılaştırması yapan, sorgulayan ve daha uygun alternatif çözümler arayan uzman ekibimiz, teknolojinin el verdiği en yeni makinelerden destek alarak, sizlere mümkün olan en güzel uygulamayı yapmak için çalışmaktadır.

Alçak Gerilim Enerji Dağıtım Tesisleri 

İç tesisat yönetmeliğinin gereklerini unutmadan, sistemlerin ihtiyacı olan tesisleri kurmak ve dağıtımını sağlamak için çalışmaktayız.

Güvenlik ,Yangın , Hırsız Alarm Tesisleri

Günümüzün en önemli unsurlarından olan, canınızı olduğu kadar malınızı da korumamız gerektiğinin bilinciyle, her türlü güvenlik önlemleri, yangın algılama ve ikaz sistemleri, hırsız alarm tesisleri bünyemizdeki ekiplerimizle çözümlendirilmektedir.

CCTV (Kapalı Devre Kamera İzleme) Sistemleri 

Gerek güvenlik, gerekse olması muhtemel olayları hem lokal hem de uzaktan izlemek, kaydetmek amacıyla teknolojinin sunduğu imkanlar içerisinde sizlerin konforunu sağlamak bizler için önemlidir.

Paratoner Tesisleri 

Elektronik ve elektrikli cihazlarınızın yıldırımdan korunması için gerekli olan faraday kafesi sistemi ve aktif paratoner tesisleri tarafımızca kurulmaktadır.

Topraklama Tesisleri 

Önemi yakın zamana kadar anlaşılmamış olan ama enerjinin olduğu yerde herşeyden daha önemli olan topraklama tesisleri, mevcut uygulamaların aksine oldukça ciddiye alınarak eğitimlerini almış ekiplerimizce olması gereken şekilde uygulanmaktadır.