İzmir Form Matbaacılık Bilgisayar For

Elektrik Mühendisliği Proje Hizmetleri 

Elektrik projesinin, uygulamacıya yön veren en önemli unsur olduğunun bilincinde olan, sadece masa başında değil, sahada da mesai harcayan proje birimimizin, uygulama ekiplerimizle koordineli olarak hazırladığı projelerimiz sayesinde, sizlerin ihtiyacına en uygun projeler deneyimli kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Elektrik Taahhüt ve Müteahhitlik Hizmetleri 

Gerek kendi bünyemizde çizilen gerekse diğer meslektaşlarımızın çizmiş olduğu projeleri, irdeleyerek istenilen ve olması gereken karşılaştırması yapan, sorgulayan ve daha uygun alternatif çözümler arayan uzman ekibimiz, teknolojinin el verdiği en yeni makinelerden destek alarak, sizlere mümkün olan en güzel uygulamayı yapmak için çalışmaktadır.

Kompanzasyon Takip ve Raporlama Hizmetleri 

Enerji dağıtım kurumlarının sistemlerini zorlayan ve bu zorlamaları müşteriye yüklü fatura olarak yansıtmak zorunda kaldıkları reaktif enerjinin düzenlenmesi yani kompanze edilmesi, bir başka değişle kompanzasyon yapılması, takip edilmesi, uzaktan izlenmesi, kontrolü ve bunların sizlere raporlar halinde sunulması, sürpriz elektrik faturaları ile karşılaşmamanız işimizin önemli bir parçasını oluşturmaktadır.

Sanayi İşletmeleri A.G. Elektrik Kuvvet Tesisleri 

İş güvenliği ön planda tutarak sanayi işletmelerinin ihtiyacı olan enerjiyi, minimum maliyet, maksimum kazanç ilkesiyle müşterilerimize ulaştırmak başlıca görevimizdir.
 

Güvenlik ,Yangın , Hırsız Alarm Tesisleri

Günümüzün en önemli unsurlarından olan, canınızı olduğu kadar malınızı da korumamız gerektiğinin bilinciyle, her türlü güvenlik önlemleri, yangın algılama ve ikaz sistemleri, hırsız alarm tesisleri bünyemizdeki ekiplerimizle çözümlendirilmektedir.

CCTV (Kapalı Devre Kamera İzleme) Sistemleri 

Gerek güvenlik, gerekse olması muhtemel olayları hem lokal hem de uzaktan izlemek, kaydetmek amacıyla teknolojinin sunduğu imkanlar içerisinde sizlerin konforunu sağlamak bizler için önemlidir.

Otomasyon Tesisleri 

Gerek akıllı ev sistemleri (iklimlendirme kontrolleri, panjur ve ışık otomasyonu), gerekse fabrikalardaki makine optimizasyonu için gereken otomasyon sistemlerinin çözümleri bünyemizdeki uzmanlarımız tarafından sağlanmaktadır.

Trafo Merkezleri İşletme ve Bakımı 

Enerjinin kalbi olarak tarif edebileceğimiz trafolarımızın durmaksızın çalışabilmesi için gereken ve aynı zamanda yasal bir zorunluluk olan yüksek gerilim tesislerinin işletme ve bakımı, arıza durumunda en kısa zamanda müdahale için hazır bulunan ekiplerimiz ile sizlere kesintisiz enerjiyi sunmak için çalışıyoruz.

Orta Gerilim Enerji Nakil Hatları 

sistemlerin çalışabilmesi için gerekli olan enerjiyi sağlayan trafolarımızın beslenebilmesi için gereken Enerji nakil hatları tarafımızca kurulmaktadır.

Paratoner Tesisleri 

Elektronik ve elektrikli cihazlarınızın yıldırımdan korunması için gerekli olan faraday kafesi sistemi ve aktif paratoner tesisleri tarafımızca kurulmaktadır.

Topraklama Tesisleri 

Önemi yakın zamana kadar anlaşılmamış olan ama enerjinin olduğu yerde herşeyden daha önemli olan topraklama tesisleri, mevcut uygulamaların aksine oldukça ciddiye alınarak eğitimlerini almış ekiplerimizce olması gereken şekilde uygulanmaktadır.