İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı

Kompanzasyon Takip ve Raporlama Hizmetleri 

Enerji dağıtım kurumlarının sistemlerini zorlayan ve bu zorlamaları müşteriye yüklü fatura olarak yansıtmak zorunda kaldıkları reaktif enerjinin düzenlenmesi yani kompanze edilmesi, bir başka değişle kompanzasyon yapılması, takip edilmesi, uzaktan izlenmesi, kontrolü ve bunların sizlere raporlar halinde sunulması, sürpriz elektrik faturaları ile karşılaşmamanız işimizin önemli bir parçasını oluşturmaktadır.

Alçak Gerilim Enerji Dağıtım Tesisleri 

İç tesisat yönetmeliğinin gereklerini unutmadan, sistemlerin ihtiyacı olan tesisleri kurmak ve dağıtımını sağlamak için çalışmaktayız.

Güvenlik ,Yangın , Hırsız Alarm Tesisleri

Günümüzün en önemli unsurlarından olan, canınızı olduğu kadar malınızı da korumamız gerektiğinin bilinciyle, her türlü güvenlik önlemleri, yangın algılama ve ikaz sistemleri, hırsız alarm tesisleri bünyemizdeki ekiplerimizle çözümlendirilmektedir.

CCTV (Kapalı Devre Kamera İzleme) Sistemleri 

Gerek güvenlik, gerekse olması muhtemel olayları hem lokal hem de uzaktan izlemek, kaydetmek amacıyla teknolojinin sunduğu imkanlar içerisinde sizlerin konforunu sağlamak bizler için önemlidir.

Paratoner Tesisleri 

Elektronik ve elektrikli cihazlarınızın yıldırımdan korunması için gerekli olan faraday kafesi sistemi ve aktif paratoner tesisleri tarafımızca kurulmaktadır.

Topraklama Tesisleri 

Önemi yakın zamana kadar anlaşılmamış olan ama enerjinin olduğu yerde herşeyden daha önemli olan topraklama tesisleri, mevcut uygulamaların aksine oldukça ciddiye alınarak eğitimlerini almış ekiplerimizce olması gereken şekilde uygulanmaktadır.